Dekoratőr

Állás
dekoratőr
Megye
Hajdú-Bihar megye
Munkavégzés helye
mömax Debrecen
Munkaidő
teljes munkaidő

Céginformáció mömax

9 áruház országszerte, tőkeerős nemzetközi háttér, folyamatos terjeszkedés és kiváló szakmai stáb.

A mömax ma már Európa-szerte sokezer négyzetméteren több, mint 3000 munkatárs segítségével értékesít bútorokat és lakberendezési aprócikkeket kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.

Feladataid
  • eladótér rendezése, vizuális kialakítása
  • áruház egységes és vonzó képének biztosítása
  • a prezentáció által az értékesítés növelése
  • bútor- és lakberendezési aprócikk osztály folyamatos dekorálása
  • a munkakörhöz tartozó adminisztráció elvégzése
Amit elvárunk
  • kreativitás és stílusismeret
  • tapasztalat kereskedelemben, vagy hasonló munkakörben
  • kézi szerszámok használata, dekorációs eszközök mozgatása
  • önálló munkavégzés és szervezési készség
  • dekoratőri vagy lakberendezői tapasztalat előny
Amit kínálunk
  • Stabil nemzetközi háttér
  • Felelősséggel járó munkakör, állandó fejlődési lehetőség
  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Versenyképes jövedelem + cafeteria

Szeretnél többet tudni?

Csatlakozz csapatunkhoz!

Küldd el nekünk pályázatodat online portálunkon keresztül.
Várjuk jelentkezésedet!

Tovább
Mehr Videos zur Karrierbei mömax

Engedélyezés