Marketing ügyintéző

marketing, E-Commerce
Budapest IX. kerület
Budapest Központ
teljes és részmunkaidő

Feladatok

  • A marketingvezető munkájának teljes körű támogatása
  • Kapcsolattartás az áruházakkal, belső munkatársakkal és az ügynökségekkel
  • Reklámaktivitások, hírlevelek, és a kéthetente megjelenő prospektus előkészítése, támogatása (együttműködve a beszerzési osztállyal)
  • Reklámaktivitások rögzítése, karbantartása a belső vállalatirányítási rendszerben
  • Termékinformációk fordítása németről magyarra

Elvárásaink

  • Magabiztos német nyelvtudás szóban és írásban
  • Számítógépes ismeretek (Ms Office)
  • Asszisztensi munkakörben szerzett tapasztalat előny lehet
  • Rugalmasság, tanulási készség
  • Problémamegoldó készség

Amit kínálunk

  • Stabil nemzetközi háttér, családias légkörrel
  • Német nyelv aktív használata
  • Kedvezményes személyzeti vásárlás és cafeteria
  • Intenzív betanulási és előrelépési lehetőség
  • Versenyképes bejelentett jövedelem
  • Többrétű munkakör, fejlődési lehetőség

A mömax

10 áruház országszerte, tőkeerős nemzetközi háttér, folyamatos terjeszkedés és kiváló szakmai stáb.

A mömax Európa-szerte sokezer négyzetméteren értékesít bútorokat és lakberendezési aprócikkeket kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.

MMXH Lakberendezési Kft. | Soroksári út 86-88., 1095 Budapest
Feltöltve 26.09.2019

Érdekel? Jelentkezz most!

Csatlakozz csapatunkhoz!

Küldd el nekünk pályázatodat online portálunkon keresztül.
Várjuk jentkezésedet!

Állás ajánlása

Engedélyezés