Lakberendezési aprócikk eladó és kasszás

értékesítés
Győr-Moson-Sopron megye
mömax Sopron
teljes munkaidő
Fontos, hogy az első 1-2 hónapban rugalmas legyél, mivel a betanulás budapesti áruházainkban lesz!

Feladatok

  • Könnyen megtalálod a hangot mindenkivel
  • Érdekel a lakberendezés és az értékesítés
  • Motivál a teljesítményarányos bérezés
  • Tudsz önállóan dolgozni

Elvárásaink

  • Hasonló területen szerzett kereskedelmi tapasztalat, kasszás gyakorlat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Együttműködő készség, pozitív hozzáállás, rugalmasság

Amit kínálunk

  • Munkavégzés családias légkörben
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Intenzív betanulási és folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bejelentett jövedelem és cafeteria

A mömax

9 áruház országszerte, tőkeerős nemzetközi háttér, folyamatos terjeszkedés és kiváló szakmai stáb.

A mömax Európa-szerte sokezer négyzetméteren értékesít bútorokat és lakberendezési aprócikkeket kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.

mömaX Sopron | Virágfüzér út 2., 9400 Sopron
Feltöltve 14.01.2019

Szeretnél többet tudni?

Csatlakozz csapatunkhoz!

Küldd el nekünk pályázatodat online portálunkon keresztül!
Várjuk jelentkezésedet!

Engedélyezés