Dekoratőr

dekoratőr
Győr-Moson-Sopron megye
mömax Sopron
teljes munkaidő
Fontos, hogy az első 1-2 hónapban rugalmas legyél, mivel a betanulás budapesti áruházainkban lesz!

Feladatok

  • Eladótér rendezése, vizuális kialakítása
  • Lakberendezési aprócikkosztály és a bútorosztály folyamatos dekorálása
  • Az üzlet átfogó és egységes képének biztosítása
  • Az értékesítés növelése, a megfelelő összkép és prezentáció által
  • Szortiment prezentációk kialakítása, megvalósítása

Elvárásaink

  • Kreativitás, szépérzék a lakberendezés területén
  • Önálló munkavégzés , terhelhetőség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel, Word)
  • Dekoratőri vagy lakberendezői tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Munkavégzés családias légkörben
  • Intenzív betanulási és folyamatos fejlődési lehetőség
  • Jól végzett munkádat megbecsüljük
  • Aktív munkavégzés mind szellemileg mind fizikailag
  • Versenyképes jövedelem és cafeteria

A mömax

9 áruház országszerte, tőkeerős nemzetközi háttér, folyamatos terjeszkedés és kiváló szakmai stáb.

A mömax ma már Európa-szerte sokezer négyzetméteren több, mint 3000 munkatárs segítségével értékesít bútorokat és lakberendezési aprócikkeket kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.

mömaX Sopron | Virágfüzér út 2., 9400 Sopron
Feltöltve 14.01.2019

Szeretnél többet tudni?

Csatlakozz csapatunkhoz!

Küldd el nekünk pályázatodat online portálunkon keresztül.
Várjuk jelentkezésedet!

Engedélyezés