Irodavezető helyettes

Állás
kassza, vevőszolgálat
Megye
Győr-Moson-Sopron megye
Munkavégzés helye
mömax Sopron
Munkaidő
teljes munkaidő

Céginformáció mömax

9 áruház országszerte, tőkeerős nemzetközi háttér, folyamatos terjeszkedés és kiváló szakmai stáb.

A mömax ma már Európa-szerte sokezer négyzetméteren több, mint 3000 munkatárs segítségével értékesít bútorokat és lakberendezési aprócikkeket kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.

Feladataid
  • Áruházi adminisztráció támogatása
  • Kassza kezelése, áru cseréje és visszavétele
  • Vásárlási szerződések feldolgozása, módosítása
  • Kiszállítások megszervezése, adminisztrációja
  • Reklamációk kezelése
  • kapcsolattartás a beszállítókkal német nyelven
  • Készletgazdálkodás
Amit elvárunk
  • Vevőbarát, pozitív hozzáállás
  • Rugalmasság és tanulási készség
  • Német nyelvismeret
  • Teljesítmény, minőségorientált és vevőközpontú gondolkodás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny
Amit kínálunk
  • stabil nemzetközi háttér
  • felelősséggel járó munkakör
  • intenzív betanulási lehetőség
  • Versenyképes jövedelem + cafeteria

Szeretnél többet tudni?

Csatlakozz csapatunkhoz!

Küldd el nekünk pályázatodat online portálunkon keresztül.
Várjuk jelentkezésedet!

Tovább
Mehr Videos zur Karrierbei mömax

Engedélyezés