Áruházvezető trainee

vezető utánpótlás program, trainee
országszerte
teljes munkaidő

Feladatok

  • Ebben a munkakörben a felelős áruházvezetés elsajátítása a cél, így a következő ismereteket mélyíted, tanulod a trainee pozícióban:
  • Az áruházi csapat vevőorientált vezetése, motiválása és szakmai támogatása
  • Készletgazdálkodás a kitűzött forgalmi tervek szerint
  • Az áruház üzemeltetése a hatályban lévő jogszabályoknak megfelelően
  • Az áruház adminisztratív folyamatainak felügyelete

Elvárásaink

  • Vezetőként a trainee felelős lesz a csapatáért, az áruház készletéért és forgalmáért, ezért a kapcsolódó elvárások:
  • Értékesítésben, kereskedelemben szerzett vezetői tapasztalat
  • Teljesítmény- és minőségorientált munkavégzés, illetve ezen értékek közvetítése
  • Aktív német nyelvtudás
  • Vevőközpontú és megoldás-orientált gondolkodás és viselkedés

Amit kínálunk

  • Stabil nemzetközi háttér
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Versenyképes jövedelem + cafeteria

A mömax

10 áruház országszerte, tőkeerős nemzetközi háttér, folyamatos terjeszkedés és kiváló szakmai stáb.

A mömax Európa-szerte sokezer négyzetméteren értékesít bútorokat és lakberendezési aprócikkeket kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.

MMXH Lakberendezési Kft. | Soroksári út 86-88., 1095 Budapest
Feltöltve 04.09.2019

Érdekel? Jelentkezz most!

Csatlakozzon csapatunkhoz!

Küldje el nekünk pályázatát online portálunkon keresztül!
Várjuk jelentkezését!

Állás ajánlása

Engedélyezés