Áruházvezető

áruházvezető
Győr-Moson-Sopron vármegye
mömax Sopron
Vollzeit

Vollzeit

Feladataid

  • Az áruházi csapat (25-30 fő) vevőorientált vezetése, motiválása és szakmai támogatása
  • Az áruház teljeskörű vezetése, meghatározott értékesítési célok megvalósítása
  • A vásárlók magas szintű kiszolgálásának biztosítása
  • Folyamatos teljesítmény értékelés és visszajelzések megfogalmazása a csapatod részére
  • A hatályos jogszabályok, tűzvédelmi és munkavédelmi előírások betartása és betartatása
  • Új munkatársak felvétele, számukra készségfejlesztő és szakmai tréningek szervezése

Amit elvárunk

  • Értékesítésben, kiskereskedelemben szerzett vezetői tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • Teljesítmény- és minőségorientált munkavégzés, illetve ezen értékek közvetítése
  • Vevőközpontú és megoldás-orientált gondolkodás és viselkedés
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés
  • Szakirányú felsőfokú végzettség előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • Mobiltelefon
  • Vállalati gépjármű
  • Teljesítmény alapú prémium
  • Cafeteria próbaidő után (OTP Szép kártya)
  • Kedvezményes vásárlás saját termékeinkre próbaidő után
  • Fejlődési lehetőség
  • A mömax stabil osztrák hátterű nagyvállalat és megbízható munkaadó

A mömax

12 áruház országszerte, tőkeerős nemzetközi háttér, folyamatos terjeszkedés és kiváló szakmai stáb.

A mömax Európa-szerte sokezer négyzetméteren értékesít bútorokat és lakberendezési aprócikkeket kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.

MMXH Lakberendezési Kft. | Soroksári út 86-88., 1095 Budapest
Feltöltve 04.02.2023

Érdekel? Jelentkezz most!

Csatlakozz csapatunkhoz!

Küldd el nekünk pályázatodat online portálunkon keresztül.
Várjuk jelentkezésed!

Állás ajánlása

Engedélyezés