Bútor értékesítő

értékesítés
Győr-Moson-Sopron megye
mömax Sopron
teljes munkaidő
Fontos, hogy az első 1-2 hónapban rugalmas legyél, mivel a betanulás budapesti áruházainkban lesz!

Feladatok

  • Bútor értékesítés, kérésre egyedi megoldások tervezése
  • Bútor osztály folyamatos karbantartása, rendezése (leltár, árkihelyezések)
  • Vevőszerződések kezelése
  • Készletfigyelés és adminisztráció

Elvárásaink

  • Motiváljon a teljesítményarányos bérezés
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önállóság, pozitív hozzáállás
  • Hasonló területen szerzett kereskedelmi és értékesítési gyakorlat előny

Amit kínálunk

  • Otthonok százait rendezheted be szebbé téve mások mindennapját
  • Képzések, hogy kiváló lakberendezési tanácsadó legyél
  • Intenzív betanulási és folyamatos fejlődési lehetőség
  • Jól végzett munkádat megbecsüljük
  • Aktív munkavégzés mind szellemileg mind fizikailag
  • Versenyképes jövedelem és cafeteria

A mömax

9 áruház országszerte, tőkeerős nemzetközi háttér, folyamatos terjeszkedés és kiváló szakmai stáb.

A mömax Európa-szerte sokezer négyzetméteren értékesít bútorokat és lakberendezési aprócikkeket kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.

mömaX Sopron | Virágfüzér út 2., 9400 Sopron
Feltöltve 14.01.2019

Szeretnél többet tudni?

Csatlakozz csapatunkhoz!

Küldd el nekünk pályázatodat online portálunkon keresztül. Várjuk jelentkezésedet!

Engedélyezés