Raktári adminisztrátor

raktári munka
Pest megye
Servicecenter mömax Üllő
teljes munkaidő

Feladatok

  • Raktárkészlet mozgásának adminisztrációja
  • Leltár előkészítése, megszervezése és lebonyolítása
  • Beszállítókkal való folyamatos kapcsolattartás
  • Reklamációk kezelése mind a gyártók mind a vásárlók felé
  • Árukiadás, fuvar szervezése és adminisztrációja
  • Előny: aktív német nyelvtudás

Elvárásaink

  • Aktív számítógépes felhasználói ismeretek
  • Hasonló területen – árugazdálkodásban- szerzett tapasztalat
  • Gyors, precíz és vevőorientált munkavégzés

Amit kínálunk

  • Vidám, összetartó csapat
  • Modern jól felszerelt szociális helységek
  • Egyműszakos munkarend
  • Munkába járás költségének térítése törvény szerint
  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Stabil nemzetközi háttér

A mömax

10 áruház országszerte, tőkeerős nemzetközi háttér, folyamatos terjeszkedés és kiváló szakmai stáb.

A mömax Európa-szerte sokezer négyzetméteren értékesít bútorokat és lakberendezési aprócikkeket kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.

Servicecenter mömaX Üllő | Zöldmező utca 1, 2225 Üllő
Feltöltve 04.09.2019

Érdekel? Jelentkezz most!

Állás ajánlása

Engedélyezés