Könyvelő

bérszámfejtés, könyvelés
Budapest IX. kerület
Budapest Központ
teljes munkaidő

Feladatok

  • Szállítói számlák, bizonylatok kontírozása, könyvelése
  • Tárgyi eszköz könyvelése
  • Adatszolgáltatások teljesítése
  • Beszámoló készítésben való közreműködés
  • Egyéb könyvelési és adminisztratív feladatok

Elvárásaink

  • Német nyelvtudás (főként írásban használandó)
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Terhelhetőség
  • Lojalitás, önálló munkavégzés
  • Mérlegképes könyvelői végzettség előny, de nem feltétel
  • SAP program könyvelői moduljának ill. tárgyi eszköz moduljának ismerete előny

Amit kínálunk

  • Stabil nemzetközi háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kultúrált, barátságos munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség

A mömax

Az XXXLutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő kiskereskedelmi vállalkozása, melynek magyarországi leányvállalata az MMXH Lakberendezési Kft. mömax és Möbelix áruházakat üzemeltet.
A mömax és a Möbelix megfizethető, kiváló minőségű bútorokat és lakberendezési cikkeket értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.

MMXH Lakberendezési Kft. | Soroksári út 86-88., 1095 Budapest
Feltöltve 22.08.2021

Érdekel? Jelentkezz most!

Csatlakozz csapatunkhoz!

Küldd el nekünk pályázatodat online portálunkon keresztül.
Várjuk jelentkezésedet!

Állás ajánlása

Engedélyezés