Bútor összeszerelő

bútor összeszerelő
Győr-Moson-Sopron megye
mömax Győr
teljes és részmunkaidő

Feladatok

  • Szerelés, áruházi bemutató termékek kihelyezése
  • Áruházi termékek karbantartása
  • Helyszíni felmérés (konyha)
  • Bútor összeszereléssel kapcsolatos reklamációk felvétele

Elvárásaink

  • Asztalos- és bútor összeszerelési tapasztalat
  • Önállóság, rugalmasság
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés
  • Érvényes jogosítvány ("B")

Amit kínálunk

  • Stabil nemzetközi háttér
  • Professzionális munkaeszközök
  • Versenyképes bejelentett jövedelem és cafeteria
  • Jól végzett munkádat megbecsüljük
  • Felelősséggel járó munkakör

A mömax

10 áruház országszerte, tőkeerős nemzetközi háttér, folyamatos terjeszkedés és kiváló szakmai stáb.

A mömax ma már Európa-szerte sokezer négyzetméteren több, mint 3000 munkatárs segítségével értékesít bútorokat és lakberendezési aprócikkeket kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.

mömaX Győr | Fehérvári út 5/B, 9023 Győr
Feltöltve 22.11.2019

Érdekel? Jelentkezz most!

Csatlakozz csapatunkhoz!

Küldd el nekünk pályázatodat online portálunkon keresztül.
Várjuk jelentkezésed!

Állás ajánlása

Engedélyezés