Lakberendezési aprócikk eladó és kasszás

értékesítés
Pest megye
mömax Budaörs
teljes munkaidő

Feladatok

  • Kassza kezelés
  • Árufeltöltés, polckép kialakítása, gondozása
  • Akciók, árkihelyezések végrehajtása
  • Árukészlet-gazdálkodás

Elvárásaink

  • Hasonló területen szerzett kereskedelmi gyakorlat
  • Kiváló kommunikációs és együttműködő készség
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés

Amit kínálunk

  • Stabil nemzetközi háttér
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Versenyképes jövedelem + cafeteria

A mömax

9 áruház országszerte, tőkeerős nemzetközi háttér, folyamatos terjeszkedés és kiváló szakmai stáb.

A mömax ma már Európa-szerte sokezer négyzetméteren több, mint 3000 munkatárs segítségével értékesít bútorokat és lakberendezési aprócikkeket kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.

mömaX Budaörs | Sport utca 3., 2040 Budaörs
Feltöltve 12.10.2018

Érdekli? Jelentkezzen most?

Csatlakozz csapatunkhoz!

Küldd el nekünk pályázatodat online portálunkon keresztül!
Várjuk jelentkezésedet!

Állás ajánlása

Engedélyezés