Eladó - szakmai gyakorlat

szakmai gyakorlat
Bács-Kiskun megye
mömax Kecskemét
teljes és részmunkaidő

Feladatok

  • eladói feladatok, a munkakör gyakorlati specifikumainak elsajátítása
  • lakberendezéshez kapcsolódó tanácsadás, tapasztalatszerzés
  • vevőorientált attitűd elmélyítése
  • pontos termék- és áruismeret, készletkontroll és helyes árkihelyezés foylamatának elsajátítása

Elvárásaink

  • aktív szakközépiskolai tanulmányok
  • elkötelezettség a szakma iránt
  • vevőorientált hozzáállás
  • csapatszellem

Amit kínálunk

  • Betekintés a munka és a mömax világába, legyél "munkában is otthon"!
  • Fejlődési lehetőség
  • Változatos és felelősségteljes feladatok
  • Szerződésben meghatározott juttatás és étkezési hozzájárulás
  • Juttatásemelkedés tanulmányi átlag alapján

A mömax

10 áruház országszerte, tőkeerős nemzetközi háttér, folyamatos terjeszkedés és kiváló szakmai stáb.

A mömax ma már Európa-szerte sokezer négyzetméteren több, mint 3000 munkatárs segítségével értékesít bútorokat és lakberendezési aprócikkeket kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.

mömaX Kecskemét | Halasi út 2., 6000 Kecskemét
Feltöltve 12.02.2020

Érdekel? Jelentkezz most!

Csatlakozz csapatunkhoz!

Küldd el nekünk pályázatodat online portálunkon keresztül.
Várjuk jelentkezésedet!

Állás ajánlása

Engedélyezés