Beszerzési asszisztens

Állás
beszerzés
Megye
Budapest IX. kerület
Munkavégzés helye
Budapest Központ
Munkaidő
teljes munkaidő

Céginformáció mömax

9 áruház országszerte, tőkeerős nemzetközi háttér, folyamatos terjeszkedés és kiváló szakmai stáb.

A mömax Európa-szerte sokezer négyzetméteren értékesít bútorokat és lakberendezési aprócikkeket kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.

Feladataid
  • A beszerző munkájának teljes körű támogatása
  • Adatbázis, cikktörzs-adatok karbantartása, cikkelemek, új termékek listázása, rendelése központi raktárba ill. áruházakba
  • Árváltozások rögzítése, árkalkulációk
  • Készletek ellenőrzése, optimalizálása
  • Folyamatos kapcsolattartás a hazai és nemzetközi szállítókkal, diszponensekkel, osztrák központtal telefonon és e-mailben, német és/vagy magyar nyelven
  • Áruházakkal kapcsolatos napi feladatok és teendők, kapcsolattartás, reklamációkezelés
  • Számladifferenciák kezelése (könyveléssel történő egyeztetések)
  • Reklámaktivitások, akciók, hírlevelek, kéthetente megjelenő prospektus tervezése, előkészítése, támogatása (együttműködve a marketing osztállyal)
  • Áruháznyitással kapcsolatos egyéb feladatok ellátása
  • Használati útmutatók, csomagoláson található szövegek, egyéb termékjellemzések fordítása németről magyarra
Amit elvárunk
  • Magabiztos német nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Asszisztensi munkakörben szerzett tapasztalat
  • Terhelhetőség, rugalmasság, tanulási készség
  • Beszerzési területen szerzett tapasztalat előny
  • Szakirányú végzettség előny
Amit kínálunk
  • Stabil nemzetközi háttér
  • Felelősséggel járó munkakör, állandó fejlődési lehetőség
  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Versenyképes jövedelem + cafeteria

Szeretnél többet tudni?

Csatlakozz csapatunkhoz!

Küldd el nekünk pályázatodat online portálunkon keresztül.
Jelentkezésedet várjuk!

Tovább
Mehr Videos zur Karrierbei mömax

Engedélyezés