Áruházvezető

Állás
áruházvezető
Megye
Győr-Moson-Sopron megye
Munkavégzés helye
mömax Sopron
Munkaidő
teljes munkaidő

Céginformáció mömax

9 áruház országszerte, tőkeerős nemzetközi háttér, folyamatos terjeszkedés és kiváló szakmai stáb.

A mömax ma már Európa-szerte sokezer négyzetméteren több, mint 3000 munkatárs segítségével értékesít bútorokat és lakberendezési aprócikkeket kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.

Feladataid
  • Az áruház csapatának vevőorientált vezetése, motiválása és szakmai támogatása
  • Forgalmi tervek és célok megvalósítása
  • Az áruház adminisztratív feladatainak felügyelete
  • Egységes áruházkép fenntartása
  • Színvonalas és vevőorientált értékesítés biztosítása
Amit elvárunk
  • Értékesítésben szerzett vezetői tapasztalat
  • Aktív német nyelvtudás
  • Teljesítmény- és minőségorientált munkavégzés
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés
  • Kiváló kommunikációs és együttműködő készség
Amit kínálunk
  • Stabil nemzetközi háttér
  • Versenyképes jövedelem + cafeteria
  • Vállalati gépjármű
  • Szakmai tréningek, képzések
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Változatos feladatkör, kihívások

Szeretnél többet tudni?

Csatlakozz csapatunkhoz!

Küldd el nekünk pályázatodat online portálunkon keresztül!
Várjuk jelentkezésedet!

Tovább
Mehr Videos zur Karrierbei mömax

Engedélyezés